Dom#367; 
Solární technika, klimatizace a tepelná čerpadla

Klimatizace Toshiba

Filozofie TOSHIBA

Jádro filozofie Toshiby je založeno na hlubokém respektu vůči našemu životnímu prostředí a úsilování o zlepšení kvality života všech zákazníků na celém světě. Jako součást globálního závazku investuje Toshiba do výzkumu a vývoje inovativních technologií, aby zachovala ideální rovnováhu mezi komfortem a vysoce hodnotným ekologickým produktem.

Toshiba posouvá výzkum a vývoj, ve vztahu k efektivitě využití energie a čistých technologií, vpřed a vyvíjí produkty, které nejen spotřebují podstatně méně energie pro provoz, ale zároveň pomáhají podstatně zlepšit kvalitu ovzduší prostřednictvím účinných filtračních systémů jak v domácích tak i v komerčních prostorech.

„Usilujeme o to, abychom dobrým příkladem šli kupředu a snažíme se dodávat kvalitativně vysoce hodnotné systémy buď šetřící životní prostředí nebo takové, které našemu prostředí pozitivně přispívají. To je naše vize.“

 

Klimatizace Toshiba jsou tedy charakterizovány především:

  • spolehlivost a mimořádně úsporný provoz
  • vysoká flexibilita použití
  • čistota vzduchu
  • nízká hlučnost
  • maximální pocit pohody pomocí stisku jednoho tlačítka

 

BYTOVÁ A KANCELÁŘSKÁ KLIMATIZACE TOSHIBA

V rámci bytových klimatizací rozlišujeme dva základní typy provedení celého systému a to SINGLE a MULTISPLIT. SINGLE systém se skládá z jedné venkovní jednotky a jedné vnitřní jednotky. U vnitřních jednotek jsou na výběr elegantní nástěnné jednotky, parapetní jednotky a mezistropní jednotky. MULTISPLIT ystém zahrnuje jednu venkovní jednotku a několik vnitřních jednotek. Tento systém je vhodný u realizace klimatizování, či vytápění ve více místnostech.

 

Hlavní výhody bytových a kancelářských klimatizací TOSHIBA:

  • úsporný provoz - vetšina jednotek v kategorii A
  • extrémně tiché vnitřní jednotky 25-35 dB(A)nástěnná jednotka
  • vyspělé filtrační systémy
  • dlouhodobá životnost

 

AVANT

Základní reprezentant nástěnných jednotek TOSHIBA. Při požadavku příjemné teploty za dostupné ceny jsou jednotky AvAnt tou správnou volbou!

SUZUMI PLUS

Nástěnné jednotky Suzumi Plus představují velmi vydařenou kombinaci vyšší energetické úspornosti a nejnovějších metod čištění vzduchu. Jednotky Suzumi Plus se vyznačují velmi tichým provozem a plynulou regulací výkonu,

4-cestná kazetová jednotkaDAISEKAI

Vrcholová řada nástěnných jednotek TOSHIBA. Čistý design, špičkové parametry v účinnosti, nízká spotřeba, aktivní elektrostatický filtr s antialergenními účinky a ionizátor pro tvorbu svěžího horského vzduchu – to jsou hlavní důvody pro Vaše správné rozhodnutí.

4-cestné kazetové jednotky

4-cestné kazetové jednotky jsou určeny pro instalaci do všech typů podhledů tak, že jsou téměř zcela skryty a nenarušují interiér místnosti. Díky speciálnímu turbo-axiálnímu ventilátoru má jednotka takřka neslyšný provoz.

Parapetní jednotky

Vyznačují se nekomplikovaným, jednoduchým a přizpůsobivým designem, který přináší na trh mnoho inovací a nové možnosti.Kanálová jednotka

Kanálové jednotky

Kanálové jednotky se instalují do mezistropu tak, že mimo nasávací a výdechové mřížky nejsou v interiéru vidět. Špičková regulace díky invertorové technologii je i v této řadě samozřejmostí. Mezistropní jednonky se vyznačují především velmi tichým provozem - hlučnost se pohybuje okolo pouhých 23dB(A).

 

 

Vytvořil Marek Salát © | TTM Morava s.r.o 2011 ©