Dom#367; 
Solární technika, klimatizace a tepelná čerpadla

Klimatizace DAIKIN

V dnešní době znamená pojem Klimatizace mnohem více než jen ochlazování vzduchu. Kvalitní klimatizace nabízí dokonalé vyvážení teploty, čerstvého vzduchu a vlhkosti, ale také čištění vzduchu, abyste se tak mohli po celý rok těšit z dokonalého komfortu.  Zvyšování cen energií a neustále rostoucí obavy o životní prostředí znamenají, že klimatizování budov musí být také energeticky účinné. Klimatizační systém Daikin s tepelným čerpadlem nabízí kompletní řešení typu vše v jednom, které zajistí bezkonkurenční výkon a energetickou účinnost a současně chrání prostředí, ve kterém žijete.

Jednotky Daikin nabízejí individuální regulaci místností, týdenní plánování a snímače nepřítomnosti, díky nimž dokáží snížit spotřebu energie v době, kdy není nikdo doma.

 

Systémy Daikin nabízejí provedení SPLIT a MULTISPLIT a jsou vhodné do všech typů interiérů. Díky svému nadčasovému designu a neuvěřitelně tichému provozu si vnitřní jednotky v interiéru mnohdy ani nevšimnete. NEXURA

 

DAIKIN NEXURA

Tichá a diskrétní jednotka Nexura Vám nabízí nejlepší řešení pro vytápění a chlazení. Samozřejmě využívá jedinečnou technologii tepelného čerpadla, ale její nejlepší funkce je skrytá – přední panel sálá teplo stejně jako klasický radiátor.

Nový vzhled parapetní jednotky Nexura je funkční, nicméně stylový. Hladký design snadno zapadne do všech moderních interiérů. Díky výkonnému a velmi tichému provozu dosáhne té správné teploty, která je pro vás v danou chvíli vhodná. Díky útulnému pocitu z panelu sálajícího teplo, si budete přát, aby zima trvala věčně.

EMURA

 

DAIKIN EMURA

  • Neobyčejná směsice nápaditého designu a technické dokonalosti s elegantním povrchem ve stříbrné a antracitové barvě
  • Dokonalá souhra špičkové technologie a krásné aerodynamiky
  • Celoroční účinnost až do hodnoty A+++
  • Velmi tichý provoz: provoz jednotky je sotva slyšitelný. Hladin hluku činí pouhých 19 dBA !
  • Online ovladač (volitelný): ovládejte vaši vnitřní jednotku z jakéhokoliv místa pomocí aplikace přes vaši místní síť nebo Internet

 

 

Vytvořil Marek Salát © | TTM Morava s.r.o 2011 ©